Senior Kontroller @ Technosource

Technosource - Székesfehérvár
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

  • Szakirányú Bsc/Msc végzettség;

  • Minimum 5 év tapasztalat kontrolleri, vagy hasonló pozícióban;

  • MagabiztosExcel ismeret;

  • Magas szintű, folyékony angol nyelvtudás, ami a mindennapokban szóban és írásban is szükséges;

  • Nyitottságés ambíció a tanulásra, szakmai fejlődésre;

  • Proaktív, talpraesett személyiség, pozitív attitűd, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;

  • Vezetői ambíció;

Külföldi tulajdonban lévő, KKV ügyfelünk részére keresünkSenior Kontrollerpozícióba kollégát, aki támogatja a vállalat pénzügyi és üzleti területeinek kontrolling folyamatait, és rövid időn belül pénzügyi vezetője lesz a cégnek.

Amit ügyfelünk kínál:

  • Barátságos, családias környezet egy biztos hátterű vállalatcsoportnál
  • Folyamatosan fejlődő, kihívásokkal teli munkakörnyezet
  • Pozitív, támogató management, előrelépési lehetőség
  • Home office

,[Havi, negyedéves, féléves és éves kimutatások, elemzések és riportok készítése a magyar és külföldi vezetőség számára;
, Bevétel és költségelemzések, cash flow kimutatások, terv-tény elemzések készítése;
, Kollégák koordinálása,mentoring;
, Credit management feladatok elvégzése;
, Belső audit folyamatokfejlesztésének és kidolgozásának támogatása;
, Éves tervezésekben való részvétel, valamint rövid, közép és hosszú távú tervek kidolgozása;
, Kapcsolattartás a külső könyvelőirodával;
] Requirements:
CI, Excel, SRE