Senior It Projektvezető - Nagyvállalati Ügyfelek - Hibrid

Easyhiring services kft. - Budapest
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Senior IT projektvezető - Nagyvállalati ügyfelek - Hibrid
/*Egyedi szoftverek - Egészségbiztosítási csomag - Kedvezményes nyaralási lehetőség - Szakmai képzések - Heti 3 nap Home Office */ Partnerünk egy 120 fős technológiai tanácsadó IT szolgáltató cég, aki vállalatok kritikus, szabályozott üzleti folyamatait és a sikerhez elengedhetetlen csoportmunkáját támogatja. Stabil háttérrel, és visszatérő nagyvállalati ügyfelekkel vannak jelen a piacon már 20 éve. Szenior IT projektvezető kollegát keresünk most szakértői csapatukba, beszállítói oldalon szerzett tapasztalattal. Senior Projektvezető pozícióbanfelelős leszel a teljes szoftverfejlesztési projektért, melyben az alábbiak lesznek a
legjellemzőbb feladataid:

Projekt keretek biztosítása, működtetése:
Kialakítod a projekt működését, szerepkör felosztását, kommunikálod és folyamatos kontroll alatt tartod az előrehaladást, kezeled az elakadásokat, biztosítod a projekt tagok számára a tervszerű feladatvégrehajtás lehetőségét, menedzseled a scope-ot.
Agilis és klasszikus projektek módszertani illesztése
Státusz, kontrolling adatok szolgáltatása:
Előállítod, kommunikálod a cégen belül és az ügyfél felé is a valós státuszt, begyűjtöd és feldolgozod az inputokat, információt szállítasz, beavatkozol, eszkalálsz
Ügyfélkezelés
Kockázatmenedzsment
Változásmenedzsment
Módszertanok, eszközök folyamatos fejlesztése
Munkavégzés helye
Budapest + heti 3 nap HO