Senior It Business Partner

4ig nyrt. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Fő ügyfelünk, a Rheinmetall valamely üzleti divíziója informatikai igényeinek önálló koordinálása
Az új informatikai igények rögzítése, leírása és első körös értékelése a funkcionális és a nem technikai jellegű igényekre fókuszálva
A csoportszintű igények rögzítése és leírása architektúra, stratégia, használhatóság, interfészek és rendszerszolgáltatások fókuszában
Konzultáció a szervezeti egységekkel, illetve kapcsolattartás és egyeztetés a folyamat- és IT-szakértőkkel, különböző megoldási lehetőségek kidolgozása és dokumentálása velük együttműködve
A felsővezetés támogatása a döntéselőkészítésben üzleti igények leírása, a megfelelő informatikai megoldások bemutatása, a hozzáadott érték bemutatása
A szervezeti egységek és a nemzetközi IT szervezet közötti kapcsolattartás biztosításaFontos, kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
Része lehetsz a Rheinmetall és a 4iG egyedülálló növekedési történetének, amely kiemelkedő fejlődési és karrierlehetőségeket kínál számodra
Betekintést nyerhetsz a védelmi és autóiparba
Megismerheted a Rheinmetall és a 4iG világszerte több mint 30.000 nagyszerű kollégából álló szakmai közösségét
Szakmai képzéseken és rendezvényeken vehetsz részt
Élvezheted a nemzetközi, rugalmas és modern munkakörnyezet előnyeit egy budapesti irodában, de akár 100%-ban távmunkavégzésben is dolgozhatsz.Informatikai, üzleti informatikai vagy egyéb kapcsolódó területen szerzett végzettség
Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat, lehetőség szerint a Demand Management területén
Csapat- és célorientált munkastílus, nemzetközi mátrixszervezetben szerzett koordinációs és munkamódszerekkel kapcsolatos tapasztalat
Empátia és érzék az üzleti igények mindennapi szinten való gyakorlatias kezeléséhez
Utazási hajlandóság
Tárgyalóképes angol és magyar nyelvtudás, írásban és szóban egyarántAz informatikai architektúra, az adat és interfészmodellezés alapos ismerete
SAP-ismeretek
Üzleti elemzésre és követelményfejlesztésre vonatkozó tanúsítvány pl. BABOK, CBAP, CCBA
A német nyelvtudás előnyt jelent.