Senior Gépészmérnök / Senior Mechanical Engineer

Oncotherm kft. - Budaörs
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Magasszintű gépészeti tervezés megvalósításaA gépészeti tervezési feladatok szakmai koordinálása, támogatása, ellenőrzéseMűszaki termékdokumentációk elkészítése és karbantartása, folyamatos kapcsolattartás az egyes szakterületek munkatársaivalGyártási tevékenység műszaki támogatásaKapcsolattarás a beszállítókkal, beszállítói kapacitások felkutatása, értékeléseEgyüttműködés a minőségirányítási szakemberekkelRészvétel a helyesbítő és megelőző intézkedések kidolgozásában és dokumentálásábanSzakmai fejlődési lehetőség, különösen az orvostechnikai ipar fejlesztési területénRészvétel nemzetközileg is elismert termékek fejlesztésébenStabil háttér és jövőképModern, kényelmes munkakörnyezet, Felkészült és motivált csapat, A piac változásaival lépést tartó, évente felülvizsgált, jogtisztán megfizetett alapbér, Kötetlen munkarend és rugalmas szabadságkiadás, home office lehetőségekA család és munkahely közötti egyensúly megteremtését előtérbe helyező cégpolitikaFelszabadult hangulatú céges rendezvények - közös karácsonyi vacsora, családi- és sportesemények, előadások. Gépészeti területen szerzett felsőfokú végzettségMinimum 5 éves szakmai tapasztalat géptervezési területenValamely számítógéppel segített tervezőrendszer ismereteMicrosoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismereteAktív társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásbanTársalgási szintű magyar nyelvtudásMagas szintű szakmai ismeretek automatizálási területenMagas szintű szakmai ismeretek az egyedi gépgyártás területénOrvosi műszeriparban szerzett tapasztalatProjektvezetésben szerzett tapasztalatNémet nyelvtudásB kategóriás jogosítványTéged keresünk, haFejlesztői hozzáállással rendelkezel, rugalmas vagy, jól alkalmazkodsz új helyzetekhez, jól átlátod a bonyolult rendszereket, komplex elvárásokat, fontos számodra a munkád minél magasabb minősége, kiegyensúlyozottan és lényegre törően, összeszedetten kommunikálsz a szervezetben és a szervezeten kívül egyaránt, akár idegen nyelven is, szívesen segíted a nálad kevésbé tapasztalt munkatársaid munkáját, fejlődését, szereted a változatos feladatokat, azokat fejlődési lehetőségként fogod fel, gyakorlatiasan, kreatívan gondolkodsz, a problémákat lendületes, kreatív hozzáállással közelíted meg, azokat lehetőségként és nem hátráltató tényezőként éled meg, képes vagy hatékonyan, résztvevő módon vitázni szakmai kérdésekben és támogatni a döntési folyamatot.