Senior Frontend Fejlesztő Angular 16+

Trendency online zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Kis- és nagyvállalati webes alkalmazások frontend fejlesztéseReszponzív felületek létrehozása - mobile first szemléletű fejlesztésProjektek szakmai becslése, tervezése és aktív részvétel a kivitelezésbenPerformanciára, security-re, skálázhatóságra vonatkozó irányelvek ismerete és használataA csapatodban dolgozó frontendes kollégák mentorálása, segítéseEgyüttműködés a backendes REST API és a tesztelő kollégákkalRészvétel a felületek tervezésében és együttműködés a UX/UI csapattalRészvétel az alkalmazások architekturális tervezésébenCode review-kBest practice-ek és coding guideline-ok betartásaSzakmai tréningek, egyéni képzési terv, céges workshop-ok, Udemy kurzusokhoz hozzáférésTrendency VIP Membership:
extra juttatások 1 éves munkaviszonytól pl.:
MedicoverKedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínenAYCM sportpass – kedvezményes sportolási lehetőségBelvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthetőCsaládias hangulat;
nagy konyha, korlátlan kávé, tea, sörcsapHónapindító közös reggeli, szülinapi tortázások, heti gyümölcs-és nasi napRugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés heti 2-3 nap home office vagy távmunkaBicikli tároló, zuhanyzási lehetőségKutyabarát munkahelyRészt vettél portálok, webshopok, weboldalak frontend fejlesztésében, tervezésébenMinimum 5 év Angular 2+ fejlesztői munkatapasztalattal rendelkezelRendelkezel HTML5/CSS3/JavaScript ES6 tudássalIsmered a Storybook-otMagabiztos Git használó vagy GitHub, GitLabSzeretsz teljes felelősséget vállalni a rád bízott feladatokért, az ownership vállalás számodra természetesBackend technológiák ismerete elsősorban PHP, Symfony keretrendszer, de más technológiák ismerete is előnyt jelentUnit és/vagy E2E tesztelésben szerzett gyakorlatSEO ismeretekAccessibility ismeretekA11YServer Side Rendering ismeretNode.Js, PM2 ismeretekTisztában vagy a CI/CD folyamatokkal és eszközökkelMár részt vettél komplettebb, nagyvállalati web alkalmazások, PWA-k készítésébenJira és Confluence tapasztalatTársalgási szintű angol nyelvtudás