Senior Devops Engineer @ Dmg Mori Heitec Digital Kft.

Dmg mori heitec digital kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

  • Legalább 4-5 éves tapasztalat DevOps mérnökként
  • Jártasság a fentebb írt tech stackben
  • Üzemeltetési tapasztalat (Linux, Shell scripting)
  • Konténerizációban való jártasság
  • CI/CD pipeline-ok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Strukturált, önálló, agilis munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előny:

  • Német nyelvtudás

Röviden a cégről:

A DMG MORI HEITEC Digital Kft. a HEITEC Hungary Kft. és a piacvezető DMG MORI szerszámgépgyártó közös együttműködéséből alakult 2020. áprilisában, és a HEITEC Hungary Kft.-vel közös cégcsoportot alkot. Az elmúlt két évben 40 főről 150 főre növekedtünk, de itt nem szeretnénk megállni, továbbra is bővítjük csapatainkat. Irodánk a 11. kerület, Kaposvár utca 14-18. szám alatt található, mi szeretünk az irodában dolgozni, de a home office természetesen adott.

Röviden a projektről:

A DMG MORI digitalizációs törekvései nem állnak meg a saját szerszámgépeinek szoftverfejlesztésénél, cél a teljes gyártási folyamat optimalizációja a tervezés és gyártásellenőrzés digitalizációjával. A teljes gyártási folyamat ellenőrzésével egy olyan eszközt tudunk az ügyfeleink kezébe adni, amely nagyban képes növelni a termelés hatékonyságát és a változó követelmények rugalmas kezelését a dinamikus tervezés és a gyors visszajelzési- és állapot-kiértékelő rendszernek köszönhetően.

Cserébe tőlünk ezekre számíthatsz:

  • Maximum 2 körös kiválasztási folyamat

  • Growth Mindset szemléletű, szoros együttműködés a vezetőddel, karriertervezés

  • Mi a tudást nem diplomában és években mérjük. Nálunk nincsenek bérsávok, tudásod éshozzáállásod rugalmasan kompenzáljuk!
  • Nagy hangsúlyt fektetünk az újonnan érkező kollégák gördülékeny beilleszkedésére

Az elvárt teljesítményhez minden szükséges támogatást megadunk:

  • Cafetéria:
    SZÉP kártya, BKK bérlet, bölcsődei, óvodai szolgáltatás költségének támogatása, sport- és kulturális rendezvényre szóló belépő, diákhitel törlesztés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár
  • Szakmai és nyelvi képzések
  • Részvétel hazai és külföldi konferenciákon és meetupokon
  • Csapatépítő programok és céges rendezvények
  • Támogatás gyermek születése esetén (babautalvány és +5 nap apaszabi a jogszabályban előírtakon felül)
  • Céges foci, kosár, röpi, jóga
  • Támogatjuk a munkatársaink proaktív szabadidős ötleteit (pl. Board Game Club)
  • Ingyenes parkolási lehetőség az irodaház mélygarázsában
  • Összetartó közösség, családias hangulat
  • Roller- és biciklitároló
  • PlayStation 5
  • Csocsó

,[Helm chartokba csomagolt alkalmazások deploymentje AKS clusterbe, Már létező BASH scriptek módosítása és újak írása a deploymet feladatok ellátásához, A futó alkalmazások konfigurációjának az aktuális fejlesztéshez történő igazítása, A projekten használt 3rd party komponensek konfigurációja és karbantartása (pl.:
HAProxy, Kafka, KeyCloak, Tecton CI, HashiCorp Vault, stb.)] Requirements:
Kubernetes, Docker, Azure DevOps, Bash, Helm, Git, Linux, Shell, CI, CD pipeline Tools:
GIT. Additionally:
Cafeteria, SZÉP kártya, BKK bérlet, Bölcsődei, óvodai szolgáltatás támogatás, Sport- és kulturális rendezvényre szóló belépő, Diákhitel törlesztés, Önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, Szakmai és nyelvi képzések, Csapatépítő programok, Céges rendezvények, Támogatás gyermek születése esetén, Céges foci, kosár, röpi, jóga, Free parking, Bike parking, Rollertároló, PlayStation 5, Csocsó, Free coffee, Modern office, In-house trainings, Shower, No dress code.