Senior Business Controller

Vizi and partners kft. - Hódmezővásárhely
új ajánlat (25/06/2024)

munkaköri leírás

FMCG partnerünk számára
Senior Business controller
Munnkatársat keresünk,
Aki érti egy sales vezérelt cég működését, örömét leli abban, hogy munkájával támogassa az üzletmenetet.
Ha érdekel egy komplex munkakör, amiben a business controlling minden funkciójával találkozhatsz, akkor ez a lehetőség most Neked szól!
Feladatok
Üzletág éves terveinek, előrejelzéseinek elkészítése - együttműködve a Sales csapattal
Havi zárások során főkönyvi korrekciók, elhatárolások, költség felosztások könyvelése
Üzletág teljes P&
L elemzése, Terv-Tény eltérések prezentálása az üzletág vezetőnek
Working Capital riportok, elemzések (Készlet, Vevők, Szállítók)
Külföldi tulajdonos felé adatszolgáltatás
Üzleti döntéstámogatás
Aktív részvétel a kontrolling folyamatok fejlesztésében
Társosztályokkal való együttműködés, oda-vissza információáramlás a Számvitel, Pénzügy, Logisztika ill. Sales területtel
Elvárások
3-5 év releváns business controlling tapasztalatra
Magasszintű Excel tudásra
Felsőfokú szakirányú végzettségre (Kontrolling / Pénzügy / Számvitel)
Kommunikációs szintű angol nyelvtudásra
Olyan kollégára, akinek erős analitikus képessége van, szeret elmélyülni az elemzésekben, de nem okoz gondot a csapatmunka, az együttműködés sem
Előnyök
FMCG területen szerzett kontrolling tapasztalat
MS Navision ismeret
Adatkezeléshez kapcsolódó IT ismeretek:
SQL, MS Power Query, Power BI ismeret valamelyike
Excel makró írás ismerete
Amit kínálunk
Cafetériat
Magánegészségügyi szolgáltatást
Home Office lehetőséget
Mobiltelefont, korlátlan használattal
Éves, egyéni bónuszt
Éves, céges bónuszt
Továbbtanulási támogatást
Céges tréningeket és angol nyelvi képzést
Személyre szabott karrier és fejlesztési tervet
Kedvezményes vásárlást a termékeinkből
2 nap home office
Munkavégzés helye
Munkavégzés helye;
XIII. kerület
A Jelentkezem az állásra"
gombra kattintva küldjeel a pályázatát, a tárgy mezőben a "
Business controller"
pozíció megnevezésével.