Senior Beszerző

Wagner solar hungária kft. - Pest Megye
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Az árubeszállítási folyamat teljes felügyeleteAjánlatok bekérése és értékelése, döntéshozatali előkészítésTermékek, alapanyagok, alkatrészek beszerzése és az ezzel kapcsolatos teljes ügyintézés túlnyomórészt külföldi beszállítók, kommunikációs nyelv:
angolTárgyalások lebonyolítása főleg angol nyelvű e-mailes levelezésTermék portfólió teljes körű ismerete, új termékek és technológiák megismeréseFolyamatos készletfigyelés, készletoptimalizálás és készletelemzés, minimum készlet meghatározás, ERP adatbázisok kezelésePiackutatás, az elvárásoknak megfelelő új termékek, beszállítók keresése, összehasonlító elemzések elvégzéseA legfontosabb funkcionális mutatók készletszint, készlet forgási sebesség stb. nyomon követése és jelentése a költségek csökkentése és a hatékonyság javítása érdekébenÁr- és piaci trendek előrejelzése a vevő-szállító erő egyensúlyának változásainak azonosításáhozKöltség- és kereslet-elemzés, benchmarkingA kockázatok felmérése, kezelése és mérsékléseSzállítmányok optimális mennyiségének és érkezési idejének meghatározásaBeszerzési stratégiák kidolgozása és végrehajtásaTárgyalási stratégiák kidolgozása és az ügyletek optimális feltételekkel történő lezárásaHosszútávú lehetőség egy stabil hátterű vállalatnálAzonnali munkakezdési lehetőségModern, felszerelt irodai környezet a most épült irodaházunkbanFejlődési és továbbképzési lehetőségCsaládias, jó hangulatú munkahelyi légkörMobiltelefon, laptopBejárási támogatásPróbaidő letelte után Home-Office lehetőségCsapatépítőkSzakirányú felsőfokú végzettség gazdasági végzettség előnyMinimum 2-3 éves tapasztalat beszerzési területenMagabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántMűszaki beállítottságVezetői tapasztalat, senioritás előnyMegbízható, precíz, önálló munkavégzésJó kommunikációs készségAnalitikus, problémamegoldó szemléletmódNyitott, proaktív, eredményorientált személyiségHaladó szintű számítógépes felhasználói ismeretekNapelemes / gépészeti szellőzőrendszerek, hőszivattyú / autótöltős piaci területeken megszerzett beszerzési tapasztalat előny