Senior Backend Fejlesztő @ Idbc Creative Solutions Kft.

Idbc creative solutions kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

  • Minimum 2-3 éves PHP 7.X/8.X fejlesztői tapasztalattal rendelkezel

  • Erős OOP tudás,

  • MVC ismeretekkel rendelkezel

  • Mélyrehatóan ismered a Symfony keretrendszert

  • Magabiztosan hozol létre bonyolultabb SQL statementeket

  • Verziókövetéshez használtál már GIT-et (Gitlab, Github)

  • Fejlesztéshez vagy üzemeltetéshez használtál már Docker (Compose) technológiát

ELŐNY:

  • MySQL/PostgreSQL adatbázis ismeret

  • Symfony 6 ismeret C

  • achelési eljárások:
    Redis, Varnish Keresőmotorok:
    ElasticSearch

  • Tesztelésben való jártasság (PHPUnit, Postman, k6)

  • Nagy terheltségű oldalak fejlesztésében tapasztalat

  • DevOps ismeret

Partnercégünk elsősorbanhazai és nemzetközi projekteken dolgozik, hogy sokoldalú megoldásokat biztosítsanak ügyfeleik számára, weboldalak end to end megvalósításában. Fő szempontjuk a testre szabottság, amiért egyedülállóak tudnak maradni a piacon, amihez a technológiai felkészültségük is nagyban hozzájárul.

,[Portálok, webshopok, weboldalak backend fejlesztésében való részvétel, REST API-k készítése, dokumentálása, Saját és 3rd party API-k integrálása, Meglévő backend rendszerek optimalizálása Kódminőség fenntartása, dokumentáció írása és fejlesztői tesztek végzése, Szoros együttműködés a BA, Frontend és QA szakterületekkel] Requirements:
PHP, OOP, MVC, Symfony, SQL, GitLab, GitHub, Docker Compose, MySQL, PostgreSQL, C, Redis, Varnish, Elasticsearch, Postman, DevOps Additionally:
Sport subscription, Training budget, Private healthcare, Mobile phone, Free coffee, Bike parking, Playroom, Free beverages, Free snacks, Startup atmosphere, In-house trainings, Modern office.