Segédlaboráns

Sole-mizo zrt - Szeged
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Az üzem területére telepített mérlegek hitelességének ellenőrzéseLaboratóriumi dokumentációA késztermék tároló hűtőraktár karbantartása, hőfok ellenőrzéseA késztermékek érzékszervi ellenőrzésének előkészítése, koordinálása eredmények elektronikus rögzítéseAz üzem területére telepített mérlegek hitelességének ellenőrzéseLaboratóriumi dokumentációA késztermék tároló hűtőraktár karbantartása, hőfok ellenőrzéseA késztermékek érzékszervi ellenőrzésének előkészítése, koordinálása eredmények elektronikus rögzítéseMiért válassz minket?Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád. Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid. Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk. Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk. Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá. Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek. Mit nyújtunk? Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatokNagyfokú önállóságVersenyképes jövedelem és juttatásokEgészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokatKözépfokú végzettségHasonló területen szerzett szakmai tapasztalatFelhasználói szintű számítógépes ismeretek