Segédkönyvszerkesztő

Maxim könyvkiadó kft. - Szeged
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Szegedi könyvkiadó pályázatot hirdet
Állás betöltésére.
A Maxim Könyvkiadó 1999-ben alakult, csapatunk több, mint 25 munkatársból áll. Fő profilunk regények, középiskolai és általános iskolai segédtankönyvek, illetve nyelvkönyvek kiadása. Kínálatunk több mint 1000 aktív címből áll. Számos könyvsorozattal rendelkezünk. Szegedi irodaházunkba a következő pozícióra keresünk főállású munkatársat:
Feltétel:
Tanítói diploma magyar vagy angol műveltségi területi specializációval, vagy angol-magyar szakos tanári diploma
Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
Előny:
Szakmai tapasztalat
Jó szervezőkészség
Precíz munkavégzés
Feladat:
Szerzőkkel, lektorokkal történő kapcsolattartás
Könyvek elkészítésének szakmai támogatása
Könyvkoncepciók készítése
Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét 2024.05.31-ig várjuk.