Segédasszisztens (Egészségügy)

Csl plasma kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Nyíregyházi Plazmaferezis Központunkba keresünk 1 fő munkatársat az alábbi pozícióba:
Segédasszisztens
(egészségügy)
A CSL Plasmáról
A CSL Plasma egyike a világ azon vezető plazmagyűjtő vállalatainak, amely teljes mértékben elkötelezett a kiválóság és az innováció mellett. Munkánkkal betegek tízezreinek segítünk, hogy ritka és súlyos betegségük kezelése révén újra egészséges életet élhessenek. Mi, akik a CSL-nél dolgozunk, nap mint nap annak tudatában tevékenykedünk, hogy elkötelezettségünkkel életeket menthetünk, és munkánkkal javíthatjuk a betegek életminőségét.
A MUNKAKÖRT BETÖLTŐ FELADATAI:
A munkakört betöltő személy szakszerűen tájékoztatja a donációra jelentkezőket és a plazmadonorokat, elvégzi az azonosításukat és a vállalati szabványműveleti eljárásoknak megfelelő, szabványosított donor-átvilágítást.
Gondoskodik a plazmaferezis gépek szakszerű felszereléséről a szabványműveleti előírásoknak megfelelően. Vénapunkciót, plazmaferezist nem végezhet.
Gondoskodik a plazmatermék szabvány szerinti kezeléséről, a lefagyasztási folyamatról és a szabályszerű tárolásról, a helyes címkézés ellenőrzéséről, laborminták rendelkezésre állásáról és a plazmadonáció dokumentálásáról a megfelelő dokumentumokban és a számítógépes rendszerben.
Elvárt végzettségek, tapasztalatok:
Egészségügyi vagy szociális alapképesítés (pl. gyakorló ápoló)
Egészségügyi területen, plazmaferezis centrumban vagy vérellátóban szerzett tapasztalat előnyt jelent;
Szakdolgozói kamarai tagság, érvényes működési kártya;
Felhasználói szintűszámítógépes ismeretek;
A MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Nyíregyháza, Korzó Bevásárlóközpont
A vállalat versenyképes fizetést, bejárási támogatást és béren kívüli juttatási csomagot kínál leendő munkatársai számára.
Az állásra jelentkezők számára az adatkezelési tájékoztató itt olvasható el.