Security Adminisztrátor

4ig nyrt. - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Kiemelt ügyfelünk, a Wizz Air felhasználói és desktop környezetének operatív támogatása
Jogosultságok kezelése
Belépési és kilépési procedúrák végrehajtása
Licenszek kezelése
Elektronikus jogosultságkezelő rendszer üzemeltetésében való aktív részvétel
Napi szintű kapcsolattartás az ügyfél szolgáltatásmenedzserévelMagyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésbenAktív, középfokú angol nyelvismeret
Középfokú szakirányú műszaki végzettség informatika
Microsoft desktop környezet Windows 10, Office termékek ismereteActive directory és GPO ismeret
Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
Microsoft O365 licenszek ismerete
Jogosultság- és licenszkezelési, illetve helpdesk tapasztalatok
IT security maintenance háttértudás nagy előny