Sales Vezető - Ingatlan Iroda

Otthon 13 kft. - otthon centrum - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Saját értékesítési csapat összeállítása, munkájuk támogatása egészen az adásvételi szerződések előkészítéséigIngatlan - és vevő portfólió menedzselése és ahhoz kapcsolódó marketing stratégia kialakításaOperatív és adminisztrációs feladatok elvégzése, riportok készítéseHatalmas tudásháttérSzakmai támogatás és továbbképzésIgényes munkakörnyezetÖsszetartó csapatTámogató légkör, rugalmas vezetői hozzáállás, gyors döntési mechanizmusokFolyamatos továbbképzés Fizetés:
FIX + jutalék, állandó és versenyképes jövedelemre számíthatsz nálunk! Szükséges minimum végzettség:
középfokú végzettség érettségivel, középfokú számítógépes felhasználói szintű ismeretek power point, excel, wordINGATLAN ÉRTÉKESÍTÉSBEN szerzett legalább 1 éves tapasztalattal rendelkezikKiváló a helyzetfelismerése és problémamegoldó képességeTud önállóan döntéseket hozniJó szervező, pontos és precízProaktív, elkötelezett és hosszútávban gondolkodikKellően agilis és kitartóKreatív gondolkodású vezető személyiségGyors, szeret dolgozni és bírja a tempótHa beszélsz nyelvetHa van vezetői tapasztalatod értékesítési területrőlHa jelenleg is vezető pozícióban dolgozol