Sales Support Munkatárs Építőipari Mérnöki Tanácsadás

3e international kft. - Budapest
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Keressük új kollégánkat a Business Development bővülő csapatába! ***Pályázati tevékenységünkhöz és piaci ajánlatainkhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, ezen belül:
Magánberuházóknak kiadásra kerülő ajánlatokhoz tartozó dokumentumok összegyűjtése, frissítéseFolyamatban lévő ajánlatok nyomon követeseKözbeszerzési pályázatok adminisztratív előkészítése, végig vitelükben való segítségnyújtásAz üzletfejlesztési tevékenységhez kapcsolódó kimutatások készítéseKontaktlista kezelése CRM rendszerbenMeglévő ügyféltörzs és megcélzotti adatbázis kezeléseMeglévő kiemelt ügyfélelégedettség monitoringhoz kapcsolódó rendszeres feladatok ellátásaReferenciákkal kapcsolatos operatív feladatok elvégzése ügyfélengedélyek bekérése a referenciák használatához, referenciák frissítése, fotók/látványtervek bekérése ügyfelektőlMérnök önéletrajz adatbázis karbantartásaÜzletfejlesztési és kommunikációs vezető operatív támogatásaMunkád során kapcsolatban állsz majd műszaki igazgatóinkkal, mérnökeinkkel, a Pénzügyi csapattal, illetve ügyfeleinkkel. A sales tevékenységet végző kollégáink munkáját fogod segíteni a „hátországból”Nemzetközi beruházó ügyfelekkel való izgalmas munka ipari, szálloda, irodaház, lakópark irányokExkluzív meglévő ügyfélkör és referenciák 18 éves múltunkból adódóanEmberközpontú, modern, zöld munkakörnyezetÖsszetartó, kreatív, támogató csapat és vezetésMérnöki területen kimagasló szakmai műhelymunkaHatározatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyMunkavégzés helye:
XII. kerület, HillSide irodaházFelsőfokú végzettséggel rendelkezelAdminisztratív, dokumentációs, support feladatokban legalább 2 éves tapasztalatod van és szereted az ilyen típusú munkátPrecíz vagy és szisztematikusan gondolkodszProaktív vagy:
az ajánlatok pontossága és sikere érdekében segíted betartani a határidőket a csapatban, hiányosságokat kezelsz, megoldásokat kereselAsszertíven és választékosan kommunikálsz írásban és szóbanMagabiztosan kezeled a Microsoft alkalmazásokatAngolul magabiztosan kommunikálsz főként írásban lesz rá szükségedElőny, ha közbeszerzési ajánlatokkal kapcsolatos tapasztalatot szereztél már