Sales Support Gyakornok - Diákmunka

Get work iskolaszövetkezet - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Piackutatási feladatok ellátása és a potenciális partnerek felméréseCégbemutató anyagok kiküldése e-mailben, szolgáltatások telefonon történő bemutatásaAz értékesítési csapat munkájának támogatásaSales folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, riportok, kimutatások készítéseOnline és személyes tárgyalások leszervezéseRugalmas, a tanrendhez igazodó munkabeosztástLehetőséget releváns szakmai tapasztalat szerzéséreVáltozatos, dinamikus, pörgős feladatokatKörnyezettudatos és kutyus barát munkakörnyezetBarátságos és nyitott vállalati kultúraVégül de nem utolsó sorban, csapatépítőkön és céges programokon töltődhetszKözépfokú angol nyelvtudás birtokában vagyFolyamatban lévő nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezelLegalább heti min. 20-25 órát tudsz vállalniProaktív és kommunikatív személyiség vagyAz MS Office programokat jól tudod használniHasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelentNémet nyelvtudás előny, de nem elvárás