Sales Specialist - Smb

Recruby hungary kft. - Ferencváros
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi partnerünk új Értékesítő kollégákat keres! Ha több éves tapasztalattal rendelkezel B2B értékesítésben, szeretsz üzleti partnerekkel foglalkozni és nem ijedsz meg a kihívásoktól sem, akkor jelentkezz!
Sales Specialist - SMB
Feladatok
Potenciális új kis- és középvállalati ügyfelek azonosítása
Hatékony értékesítési hívások, találkozók szervezése Információk nyújtása telefonon vagy online a potenciális ügyfeleknek, ahol a szolgáltatások bemutatása
Kapcsolatfelvétel potenciális új kis- és középméretű ügyfelekkel, üzleti igényeik azonosítása és a cég megoldásainak feltérképezése
Értékesítési tárgyalások lefolytatása, a cég termékeinek értékesítése és az értékesítési folyamat menedzselése kezelése (pl. üzleti ajánlatok, szerződések létrehozása)
A kitűzött célok elérése, menedzselése, előrejelzések készítése
A termékportfólió és a szolgáltatás ajánlatok alapos ismerete
A telefonhívások és online üzleti találkozók adminisztrációja a Salesforce rendszerben
Elvárások
Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat a B2B értékesítés területén
Középfokú angol nyelvtudás
Legalább középfokú végzettség (BsC vagy MsC diploma előnyt jelent)
Kiváló kommunikációs készség
Proaktív, értékesítésorientált mentalitás, hunting szemlélet
Erős üzleti érzék, eredményorientált attitűd, kiváló tárgyalóképesség
Amit kínálunk
Teljesítmény alapú bónusz az alapbéren felül Cafeteria Céges telefon és laptop
Home office lehetőség (havi pár nap irodai bejárással)
Nyelvtanulási lehetőség (angol nyelv)
Modern, újonnan felújított belvárosi iroda
Medicover egészségbiztosítás
Ingyenes parkolási lehetőség
Plusz szabadnapok az éves szabadságkereten felül (önkéntesség, egészségügyi megelőzés)
Munkavégzés helye
Pest, Budapest IX. kerület