Sales Representative

Bidfood hungary kft. - Budapest
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

HORECA portfóliónk értékesítése ügyfeleink számára.Új partnerek keresése, hosszú távú üzleti kapcsolatok kialakítása.Az elkötelezett ügyfelek portfóliójának bővítése.Rendszeres üzleti találkozók a gasztronómiai partnerekkel.Napi/heti jelentések készítése.Árajánlatok készítése.A meghatározott üzleti célok elérése.A legújabb gasztronómiai trendek követése és a termékportfólió bővítésére vonatkozó igények felmérése.Vevő fizetéseinek nyomonkövetése.A cég hatékony képviselete.Termékbemutatók, áruprezentációk szervezése.Significantly motivating salary:
base salary + bonusnet 400.000-1.000.000 + Ft/month.A világ második legnagyobb élelmiszeripari vállalatának hátterét és egy lelkes csapatot.Coachingot az általános értékesítési készségekről és a vállalat üzleti stratégiájáról.Képzések, szakmai fejlődési lehetőség.Céges telefon és számítógép.Önálló munkavégzés szabad hétvégékkel.Üzleti autó használatának lehetősége.Középiskolai végzettség.Tapasztalat a gasztronómia területén.Pozitív hozzáállás, sikerorientáltság, proaktivitás és kezdeményező hozzáállás.Határozott kommunikáció, kitűnő prezentációs készség.Rugalmasság és stresszkezelő készség.Értékesítési képviselői, vagy többéves vendéglátásban szerzett tapasztalat.Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre.Magyar és alapfokú angol nyelvtudás.Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.B kategóriás jogosítvány.Saját üzleti partneri portfólió.Szakács végzettség.Séf munkakörben szerzett tapasztalat.