Sales Representative – Kenőanyagok (Kelet-Magyarország, Automotive Aftermarket)

Beck and partners kft. - Nógrád Megye
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Mi lesz a munkád?
4-6 nagykereskedőből és számos kiemelt végfelhasználóból álló értékesítési hálózatot motiválsz és segíted őket a minél hatékonyabb és eredményesebb értékesítési célmegvalósításban
Aktívan részt veszel az Automotive üzletáguk csapatmunkájában, konstruktívan együttműködsz az országos direkt értékesítői kollégáiddal
Marketing akciókat, támogatásokat kezdeményezel és a marketinges kollégáddal közösen valósítod meg őket
Nemzetközi szerződéseket adaptálsz hazai környezetre, tartod a kapcsolatot a régiós kollégáiddal
Tartod a kapcsolatot területedhez tartozó stratégiai partnerekkel, tisztában vagy a trendekkel, begyűjtöd a közép- és hosszútávú előrejelzéseket
Felügyeled és fejleszted üzleti partnereidet és azok eredményeit
Figyeled a piacot és keresed az új fejlesztési lehetőségeket(„hunter” típus)
Szoros együttműködésben dolgozol a logisztikai és pénzügyi részlegeinkkel
Rendszeresen beszámolsz a területed eredményeiről írásban és szóban
Magyar és angol nyelvű képzéseken és megbeszéléseken veszel részt akár belföldön, akár külföldön
Hogy képzelnek el téged?
Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
Angol nyelven tárgyalóképes vagy
Kenőanyag/autó alkatrész kereskedelemben szerzett legalább 3 éves tapasztalatod van
Értékesítési hálózat működtetésében szerezett gyakorlatod van
Eredmény- és célorientált gondolkodás, gyakorlatiasság és határozottság jellemez
Képes vagy együttműködni, csapatban dolgozni, ügyesen tudsz kapcsolatot teremteni és ápolni
Ideális esetben budapesti / Kelet-Pest Vármegyei lakos vagy
„B” kategóriás jogosítványod van
Mit nyújtanak ezért cserébe?
Versenyképes juttatási csomagot (alapbér, jutalék, cafetéria)
Támogató munkahelyi légkört, vidám, dinamikus csapatot
Minőségi munkaeszközöket (gépjármű, laptop, telefon)
Rugalmas betanulási programot, képzést
Önálló döntési jogosultsággal bíró, felelősségteljes munkakört
Nemzetközi, stabil, folyamatosan fejlődő vállalati hátteret
Kulturált visszajelzést az eredményeidről, fejlődésedről
Munka/magánélet egészséges arányát
Munkavégzés pontos helye:
Budaörs / Kelet-Magyarország
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar ésangol nyelvűönéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!