Sales És Marketing Asszisztens

Thalesnano zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Sales team, az érékesítés támogatása, lead generálás. Online marketing tevékenység, webes és közösségi média felületek kommunikációs stratégiájának támogatása, hírlevelek és weboldal tartalmának frissítése, statisztikák elkészítése és prezentálása. Offline és online hirdetési és marketing kampányok megtervezése, koordinálása. CRM és marketing automatizációs rendszerek működtetése. Külső marketing partnerekkel való kapcsolattartás. Részvétel a marketing költségtervek és konferencia tervek elkészítésében. A cég konferenciákon való részvételének támogatása, a konferencia marketing biztosítása, a vonatkozó kampányok koordinálása. A cég arculatának és online jelenlétének folyamatos nyomon követése up to date tartása. Marketing anyagok formai követelményeknek megfelelő összeállítása, tervezőkkel, nyomdákkal való kapcsolattartás. Szakmai jelentések készítése igény szerint. Változatos tevékenység, gyors szakmai fejlődés, angol nyelv rendszeres használata, versenyképes fizetés, túlóra mentesen, cafetéria.Középfokú végzettség, minimum 2-3 év releváns munkatapasztalat. Tárgyalóképes angol nyelvtudás. Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség. Sales Force ismerete. Nemzetközi környezetben B2B marketing tapasztalat. Műszaki beállítottság.