Sales Asszisztens

Femtonics kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Sales és marketing csapat támogatásaAdminisztratív feladatok ellátásaEseményekre, rendezvényekre történő előkészületekCRM rendszerben történő regisztráció és dokumentumok adminisztrálásaKapcsolattartás az ügyfelekkelKapcsolatfelvétel külföldi kutatóintézetekkelÉrtékesítési csapat támogatása az ügyfél helyszíni látogatása előtt és közbenRészvétel értékesítési ajánlatok generálásábanSzemélyi asszisztencia, sales területi vezető direkt támogatásaBarátságos és egyben igényes munkakörnyezetKönnyű megközelíthetőségLehetőség van csoportos és önálló munkavégzésre egyarántHosszútávú munkalehetőségFiatal, dinamikus, segítőkész munkatársakRugalmas munkaidőAngol nyelvtanulási lehetőségIngyenes kávéfogyasztásCafeteria és bónuszrendszer Munkaviszony időtartama:
Határozatlan idejűMunkaidő:
Teljes munkaidőMunkavégzés helye:
Budapest, 9. majd 8. kerületFelsőfokú végzettséggel rendelkezikAnyanyelvű magyar és folyékony angol nyelvtudása van írásban és szóban egyarántMagabiztos MS Office tudása van Word, Excel, Power PointERP és CRM rendszerek nem ismeretlenek számáraJó szervezőkészséggel rendelkezikAdminisztrációs affinitással bír pontos, precízLogikusan gondolkodik és proaktívan végzi munkájátCsapatjátékosNyitott a modern csúcstechnológiákraKiváló kommunikációs készséggel rendelkezikMagabiztos, határozott, ambiciózus, dinamikus, elkötelezett, pozitív személyiségPontosan és megbízhatóan végzi munkáját napról napraHatékony, jól osztja be idejétEgyetemi vagy főiskolai végzettség élettudományok területen biológia, biofizika, orvosi, biomérnökiAdminisztrációs feladatokban szerzett tapasztalatSales tapasztalatMikroszkóphasználatban szerzett jártasságEgyéb idegennyelv ismerete