Robotprogramozó

Randstad hungary kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk egy német multinacionális vállalat, amely elektromos járművekhez gyárt alkatrészeket. Új telephelyükön most indítják be a termelést, és új munkatársakat keresnek. Tapasztalt, magabiztos jelölteket keresnek, akik képesek alkalmazkodni egy gyártó vállalat induló szakaszához és megbirkózni a felmerülő kihívásokkal.
Vezérlőrendszerek tervezése, fejlesztése és megvalósítása különböző robotalkalmazásokhoz, figyelembe véve az egyedi követelményeket és a környezeti feltételeket.
Robotvezérlő algoritmusok létrehozása
Szenzorok integrálása:
Különböző érzékelők, például kamerák, lidar, infravörös érzékelők stb. integrálása és kalibrálása a valós idejű adatok gyűjtése és beépítése a robot döntéshozatalába.
Szimulációs eszközök használata a robot viselkedésének tesztelésére különböző forgatókönyvekben, a hibák azonosítására és a teljesítmény optimalizálására a valós környezetben történő megvalósítás előtt.
Biztonsági protokollok és intézkedések végrehajtása a robot emberekkel és környezetével való biztonságos interakciójának biztosítása érdekében.
Dokumentálás és szoros együttműködés a mérnökökkel, tervezőkkel és a fejlesztőcsapat más tagjaival a robotmegoldások egyedi követelményekhez való igazítása és optimalizálása érdekében.
A robotvezérlő rendszer hibáinak azonosítása és elhárítása mind a fejlesztési fázisban, mind a megvalósítás után.
Folyamatos képzés és az új technológiák, trendek és innovációk megismerése a robotika területén annak érdekében, hogy a kifejlesztett megoldások a legkorszerűbbek legyenek.
Elvárások / Requirements
Tapasztalat robotprogramozás terén (KUKA, Fanuc, Staubli stb.)
Szenzorok integrálásában szerzett jártasság
Biztonsági előírások ismerete
Problémamegoldó képesség
Kiemelkedő kommunikációs készség
Pontosság a dokumentációra való tekintettel
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes bérezés
Fejlődési lehetőségek
Nemzetközi hátterű stabil vállalat
Induló beruházásban való részvétel
Hosszútávú, kiszámítható munkalehetőség