Robotikai Szoftverfejlesztő

Qlm logistics solutions kft. - Pest Megye
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Autonóm mobilrobot szoftverének fejlesztése és teszteléseHardware komponensek illesztéseDokumentációk készítése az elvégzett munkárólPróbaüzemben, tesztelésben való aktív részvételA fejlesztési projekt végigkövetése az átadásigegy innovatív és érdekes fejlesztési feladatfolyamatos fejlődési lehetőségcsaládbarát munkahelymagas szakmai színvonalat képviselő csapathibrid munkavégzési lehetőség heti 2 nap home office lehetőséggel – Szigetszentmiklós később TörökbálintCafeteria SZÉP kártya és kiemelt bejárási költségtérítésFelsőfokú szakirányú végzettség Mechatronikai mérnök, Villamosmérnök, Mérnökinformatikus, Programtervező informatikusRobot Operating System ROS vagy ROS2 tapasztalatC++ és Python programozásban szerzett tapasztalatLinux felhasználói szintű ismereteLegalább középfokú angol nyelvtudás2-5 éves szoftverfejlesztői tapasztalatJó kommunikációs készség és csapatmunkára termettségLogikus, problémamegoldásra összpontosuló gondolkodásmód, önállóan isSzakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának, alkalmazásának képességeÚj munkatársunk egy nagyon izgalmas kutatás-fejlesztési projektbe fog becsatlakozni, ahol több típusú autonóm robottargonca AMR, és az azokat összehangoló flottakezelő szoftver fejlesztése zajlik.