Részmunkaidős Áru-Összekészítő/Komissiózó Üllő

Spar magyarország kft. - Üllő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Termékek megadott lista alapján történő összekészítése.Esetenként árukiadásban és leltározásban közreműködés.A raktár rendjének, tisztaságának biztosítása.Munkaidő tekintetében heti 20 órában, napi 8 órás hétfő és vasárnap között beosztástól függően munkaidővel kell számolnod, kettő illetve három műszakos beosztásbanCsaládias, támogató munkahelyi légkörben dolgozhatsz velünk!Teljesen bejelentett, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk!Alap+ teljesítménybér, amely a teljesítményedtől függően változhat.Kiemelt műszakpótlékok, az éjszakai pótlékunk a törvényileg meghatározott 30 % helyett 45%. Hétvégi pótlékunk szombat és vasárnapra 50%Időarányosan 13. havi fizetésre is számíthatszSPAR dolgozói kedvezmény, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig.Munkába járásodat, ingyenes céges autóbusszal az alábbi településekről tudjuk biztosítani:
Abony, Albertirsa, Budapest, Cegléd, Ceglédbercel, Csévharaszt, Dabas, Ecser, Gödöllő, Gyömrő, Isaszeg, Kóka, Maglód, Mende, Monor, Monorierdő, Nagykáta, Nyáregyháza, Pécel, Pilis, Sülysáp, Szajol, Szentmártonkáta, Szolnok, Tápióbicske, Tápiószecső, Tápiószentmárton, Törökszentmiklós, Üllő, Vasad, VecsésHelyközi járat esetén bérlettámogatást is biztosítunk.Amennyiben lakóhelyedről nem közlekedik céges buszjárat, saját gépkocsival történő bejárásod a törvényben meghatározott 15 Ft/km helyett, bruttó 40 Ft/km díj megfizetésével támogatjuk.Hűségprogramunk keretén belül elismerjük a régóta nálunk dolgozó munkatársak lojalitását SZÉP-kártya juttatásKulturált munkakörülmények, modern géppark vár, és akáringyenes targoncavezetői jogosítványod OKJ-s bizonyítvány is megszerezheted.A munkavégzéshez szükséges munkaruhát biztosítjuk számodra.Fizikai terhelhetőségMinimum 8 általános iskolai végzettségVezetőállásos targonca 3313 jogosítvány megléteKomissiózásban szerzett tapasztalat