Részlegvezető

Plasmatech vágástechnika kft. - Győr
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A megrendeléseket feldolgozod, a vonatkozó táblázatokat kezeled. Tervezed a gyártást, határidőket igazolsz vissza a kapacitás függvényében. A megrendelt tételek gyártáshatóságát vizsgálod, gyártási javaslattal állsz elő nemlegesség esetén. A beérkezett rajzokból, modellekből vágósablonokat készítesz a technológiáknak megfelelően. Terítékterveket képzel és CNC programokat mentesz a technologizáló szoftverekből. A feladatokat és a munkákat megszervezed a részlegeden, a CNC programokat gyártási utasításokkal és rajzokkal adod ki gépkezelők részére. A gépkezelők munkaidő és műszak beosztását megtervezed, és egyezteted, a terhelés függvényében gyorsan és rugalmasan reagálsz. Figyelsz a beosztásokra, az utasításokat, a vágásidőket és határidőket betartod és betartatod. A munkatársak és a részleg teljesítményeit, termelési adatait rögzíted. Naprakészen vezeted a saját és a részleged statisztikáit, havi és negyedéves jelentéseket készítesz. A gyártás során a termékek elvárt és előírt minőségét biztosítod, jobbító tevékenységekre javaslatot teszel, majd jóváhagyást követően elvégzed azokat. Az elkészült termékek dokumentumait haladéktalanul továbbítod a logisztika felé. A lemezraktárak készletszintjét figyeled, optimális szinten tartod azokat. Logikus és átgondolt anyaggazdálkodást folytatsz, havonta leltározol. A gépek és eszközök karbantartását ütemezés szerint tervezed és beosztod. A karbantartó és szervízmunkák elvégzését személyesen ellenőrzöd. A termelés és a részleged teljes kontrollját a kezedben tartod. A gyártáshoz tartozó adminisztrációkat naprakészen tartod és szükség szerint adatot szolgáltatsz az értékesítés számára az ajánlatkészítéshez. Együttműködsz a társosztályokkal úgymint a beszerzés, az értékesítés, és a logisztika. A munkatársaid szabadságát megtervezed és jóváhagyod. Egyműszakos munkarend, hétfőtől péntekigAlapbér + teljesítmény és eredmény prémiumTámogatott képzések és tréningekCéges rendezvényekVidékről bejárási támogatásHosszú távú, változatos munkakörMinőségi munkaeszközökPlusz egy családias, jó hangulatú csapatFémipar területén termelő vállalatnál szerzett valódi tapasztalatMS Office ismeretekReferenciával igazolható vezetői gyakorlatÖnálló, megbízható feladatvégrehajtás, precíz munkavégzésFejlett kommunikációs készségKiváló koordinációs képességTerhelhetőség, agilitásProaktív személetMegoldásokban gondolkodó hozzáállás