Részlegvezető Ápoló Göd

Magyar máltai szeretetszolgálat kmr - Göd
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Gondoskodik és felelős az intézményben folyó ápolási feladatok ellátásáért.Feladata:
Középsúlyos-, súlyos, értelmileg akadályozott, halmozottan sérült személyek egészségügyi ellátása, valamint gondozási tevékenységek szervezése koordinálása az adott területen. Ezen belül irányítja, szervezi és felügyeli az ápolók feladatait, kapcsolatot tart fenn a munkájához szükséges intézményekkel és egyénekkel.Versenyképes fizetés:
kjt. szerinti alapbér, szociális ágazati pótlék, egészségügyi kiegészítő pótlék, vezetői pótlékBéren kívüli juttatások:
SZÉP kártya hozzájárulás, munkába járás támogatása, beiskolázási támogatás, nyelvtanulás támogatásaMáltai közösségi programokBefogadó, támogató légkörModern munkakörnyezetSzakmai tréningeken, konferenciákon részvételi lehetőségIskolai végzettség:
diplomás ápoló képesítésBüntetlen előélet, cselekvőképességMS Office, orvosinformatikai rendszer ismerete,Fogyatékos ellátásban szerzett tapasztalatMinimum 5 év vezetői gyakorlatFogyatékos személyek szociális ellátása kapcsán szerzett tapasztalatB kategóriás jogosítvány