Reservation Manager

Zeina hotels - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Szobafoglalások optimalizálásaA szobafoglalási részleg vezetése, irányításaA Reservation Agentek és Supervisor munkájának felügyeleteKapcsolattartás a partnerekkel és a vendégekkelAjánlatok, visszaigazolások készítéseRögziti a megrendelők adatait, a vendégek foglalásaitNaprakészen tartja a foglalásokat és a rendelésállománytGondoskodik a felmerülő administráció elvégzésérőlA foglalások után keletkező jutalékok havi szintű ellenőrzéseA szobafoglaláshoz kapcsolódó technikai feladatok elvégzése a PMS-benSzoros együttműködés a Revenue Managerrel és az ÉrtékesítésselMegbízható munkahelyLaptop, céges mobiltelefon, amelyet magáncélra is használhatszParkolás lehetőségeTeljes munkaidős álláslehetőségPiacképes fizetésIgényes munkaruhaSzínvonalas nemzetközi munkakörnyezetTámogató, fiatalos és összetartó kollektívaMunkába járás támogatásaCéges programok Mikulás ünnepség, karácsonyi party, csapatépítőkKedvezményes üdülés lehetősége partnerszállodáinkbanAll You Can Move kártya igénylésének lehetőségeMinimum 2év szakmai tapasztalat szállodai szobafoglalás területénMS Office magas fokú ismereteFelsőfokú végzettségProaktív vagy és folyamatosan keresed a fejlődési lehetőségeketKiváló kommunikációs, szervező-és problémamegoldó készséggel rendelkezelSzóban és írásban jól, és magabiztosan kommunikálsz, angol nyelven isLelkes, dinamikus és ügyfélközpontú személyiséged vanEgy másik európai nyelv ismerete