Repülőtéri Vip Hostess

Celebi ground handling hungary kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A repülőtéri utasok fogadása és tájékoztatásaAz utasok regisztrálása különböző légitársasági rendszerekbeCatering folyamatos ellenőrzése, feltöltéseFix alapbér, cafeteria, havi bónuszBejárási támogatás vidékről, Budapestről, autóval és tömegközlekedéssel egyarántCéges taxiszolgálat bizonyos napszakokbanNemzetközi munkakörnyezet, összetartó csapatA repülőtér különleges és izgalmas világaBejelentett, hosszú távú munkaviszonyKorrekt bérelszámolás, havi túlóra kifizetésAYCM kártyahasználatCéges rendezvények és programokCéges egyenruha-garnitúraLegalább középfokú végzettségStabil középfokú angol nyelvtudásTöbbműszakos munkarend vállalásaÁpolt megjelenésPörgős, lendületes hozzáállásJó kommunikációs készség, ügyfélközpontú szemléletRugalmasságEgyéb idegennyelv ismereteHasonló munkakörben szerzett tapasztalat