Rendszertervező Mérnök (Safety)

Thyssenkrupp - Bajai Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

* Vevőii (OEM) követelmények, specifikációk kezelése
* E/E (electric and electronic) rendszertervezés:
UML/SysML
* Szoftver- és komponensfejlesztés, valamint tesztelés támogatása
* Rendszerszintű iteráció és koncepciók kidolgozása
* Modellezés, analízisek és szimulációk támogatása
* Kapcsolattartás a vevővel és a projekt többi résztvevőjével

  • Mechatronikai mérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Nyitottság komplex mechatronikai rendszerek irányába
  • B kategóriás járművezetői engedély
  • Leagalább középszintű angol nyelvtudás

Előny:

  • SysML/UML (pl. Enterprise Architect) ismerete
  • Hardveres, szoftveres alaptudás
  • Járműipari ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Személyiség:

  • Határozottság
  • Kreativitás
  • Szisztematikus munkavégzés
  • Csapatmunkára termettség
  • Jó kommunikációs és kezdeményező képesség
  • A XI. kerületben található modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár
  • Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatunk (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
  • Versenyképes fizetést és széleskörű juttatásokat (cafeteria és bónusz) biztosítunk számodra
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Új nyelveket tanulhatsz nálunk (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)