Rendszerkezelő Műanyagipar, Miskolc

Ongropack kft. - Szirmabesenyő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Közép-kelet-európai régió vezető PVC feldolgozó vállalata munkatársakat keres világszínvonalú termelési technológia alapanyag-ellátását biztosító, új automata porkeverék készítő sorok működtetésére.Feladatok:
Porkeverék gyártó sorok üzemeltetésének felügyeleteMűszerszoba monitor rendszerének figyelése, hibák beazonosításaAlapanyagok, segédanyagok adagolása a porkeverék készítő sorokraAnyagmozgatás vezetőüléses és vezetőállásos targoncávalPorkeverék tároló silók feltöltésének és telítettségének figyelemmel kíséréseKis karbantartási feladatok ellátása tisztítás, dugulás, szűrőcsere, stb.Kapcsolattartás az üzemekkel és a porokat szállító gépkocsivezetőkkelEgyénre szabott beillesztési terv egy mentor segítségévelNyugodt, toleráns, családbarát munkahelyi kultúraCafeteria-rendszerBéren kívüli juttatási rendszerSzociális juttatási rendszer13. havi juttatás két részletbenBónusz rendszer havi teljesítmény alapjánVállalati busz Kazincbarcika-Miskolc közöttHosszú távú együttműködési tervTargoncás jogosítvány legalább fél éves gyakorlattalMűszaki irányultságú személyiségTapasztalat komplex gépek kezelésébenSzakmunkás / szakközépiskolai végzettség pl. lakatos, gépész, autószerelő, műanyag alapanyaggyártóLegalább átlagos fizikai kondíció kar, váll, derék áll időszakos terhelés alattSzoros együttműködés a közvetlen munkatársakkalKörültekintő munkavégzésIntelligencia, intuíció, helyzetfelismerő képességGyors reagálás hibahelyzetekben4 műszakos folyamatos munkarend vállalásaRendszerkezelő tapasztalat3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat