Rendszerintegrátor Csoportvezető

Worklife - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A rendszerintegrátori csapat vezetése, irányítása és motiválásaA területén dolgozó kollégák munkájának nyomon követése, ellenőrzése, értékeléseA projektek ütemezésének egyeztetése a társterületekkel, prioritások kezelése, rendszerintegrátori kapacitásigények menedzseléseKomplexebb projektek esetén a rendszerintegrátori feladatok operatív koordinálásaAktív részvétel a rendszerek telepítésében, beüzemelésében, programozásában, hibakeresésében és -javításában, dokumentálásában, oktatásábanA társaság épülettechnológiai beüzemelést is érintő üzletfejlesztési projektjeiben való szakmai közreműködésA területét érintő nyilvántartások és státusz riportok készítése, napra készen tartása, prezentálásaRészvétel a stratégiai tervezésben és a területére vonatkozó célok meghatározásábanA területére vonatkozó fejlesztési és képzési igények megfogalmazása és képviseléseVállalati bónuszrendszer vállalati, egyéni, üzletszerzési és teljesítmény alapú bónuszokÉlet-és balesetbiztosítás a harmadik hónap letelte utánJó minőségű munkaeszközök, telefon korlátlan adatforgalom és hívás EU-n belül, laptop, cégesautó magánhasználati kerettelÉves szakmai képzési rendszerben való részvételDolgozói kedvezmények partnercégeinknél 10-25% kedvezményig vásárlás, szállásfoglalás és egészségügyi szolgáltatóknál "
Számíthatsz Ránk"
program ingyenes szakértői tanácsadás jogi, pénzügyi és pszichológiai területenAYCM partnerei vagyunkIrodai masszázsJó hangulat, támogató csapat, céges rendezvényekModern, kellemes munkakörnyezetLegalább 3 év vezetői tapasztalattalMagas szintű szakmai biztonságtechnikai ismeretekkel rendelkezelTapasztalt vagy gyengeáramú rendszerek beüzemelésében, integrálásában, karbantartásábanFelsőfokú műszaki vagy biztonságtechnikai mérnöki végzettséged vanKözépfokon beszélsz angolulB kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel