Rendezvényszervező

Hungexpo zrt. - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Munkáját a kijelölt kiállítási vagy rendezvény csoport tagjaként végziKapcsolatot tart ügyfelekkel, tájékoztatást nyújt, szolgáltatásokat értékesítA rendezvényekhez kapcsolódó megrendeléseket, dokumentációt, forgatókönyvet, ügyfél tájékoztatókat készítAlvállalkozókkal kapcsolatot tart, feléjük megrendeléseket készít, munkájukat ellenőrzi és elszámoljaBeosztásnak megfelelő alapbér és teljesítményarányos prémiumCafeteria rendszerEgészségpénztárMEDICOVEREgészségbiztosításCéges üdülésSzakmai fejlődési, képzési lehetőségekMunkavégzés helye:
Budapest, 1101 Albertirsai út 10.Felsőfokú végzettség rendezvényszervezői, kereskedelmi, turizmus vagy gazdasági területenTárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás3-4 éves munkatapasztalat rendezvényszervezőkéntJó kommunikációs és tárgyalóképességSiker-, teljesítményorientált egyéniségProblémamegoldó és szervezői készségek, rugalmasság, stressztűrésStabil számítástechnikai ismeretekElőnyt jelent:
nagyobb nemzetközi rendezvények szervezésében és/vagy szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat