Rendezvény Asszisztens

Műegyetemi hallgatói kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Catering rendezvényeken a cég képviselete. Catering rendezvények árajánlatának készítése, annak megszervezése és teljeskörű lebonyolítása. Kapcsolattartás a catering megrendelőkkel, igényeik-panaszaik kezelése személyesen-telefonon-írásaban. Catering-árumozgató munkájának teljeskörű koordinálása és segítése. Catering eszközök naprakész nyilvántartása, állapotuk ellenőrzése. Leltár készítése, felügyelése. Felügyelete és levezénylése a rendezvényekről visszakerült piszkos eszközös elmosogatása.Catering rendezvényekre szükséges alapanyagok / termékek leadása a beszerzési vezetőnek. Heti beszámoló készítése minden csütörtökön a jövőben várható rendezvényekről, eseményekről.Rendezvények lebonyolítása helyszíni jelenléttelElőkészületek, eszközök/ételek/italok összekészítéseRaktározásCatering szállítása kitelepülésekre és visszaszállítás a telephelyreVendégek tájkoztatása, folyamatos rendelkezésre állás a rendezvények soránFejlődési lehetőségFinom vegán ebéd, amikor bent vagyFiatal, dinamikus csapat;
Bejelentett foglalkoztatás;
Segítség a betanulásbanStabil hátterű vállalatB kategóriás jogosítványFelhasználói számítógépes ismeretek,Rendezvények lebonyolításában szerzett minimum 1 éves tapasztalatÖnálló munkavégzésKiváló írásbeli, kreatív szövegírási készségek, pontos, precíz, önálló munkavégzés, magas fokú kommunikációs és problémamegoldó készség, kreativitás, rugalmasság.Megoldás-orientált, lelkes hozzáállásRendezvényektől függően, főként hétköznapi munkavégzés