Reklámeszköz Gyártó - Szerelő

Brandmax hungary kft. - Bajai Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Alumínium profilok darabolása, plexi és pvc lemezek méretre vágása, furatolásaVilágító cégtáblák, cégérek, alumínium információs rendszerek készítése, összeszereléseöntapadó fóliák kasírozása, digitális nyomatok laminálásaalapanyagmozgatáseszközök karbantartása, beállításapapír termékek hajtása, tűzése, ragasztásaalapanyag készlet nyilvántartásVersenyképes fizetés, 8 órás bejelentett munkaviszony, munkaidő munkanapokon 7:
35-16:
05, biztos munkahely, modern munkakörülmények, betanítási program, személyes és szakmai képzési lehetőségek, motivációs bónusz-rendszer, előrelépési lehetőség.Magabiztosan használsz kéziszerszámokat:
gérvágó körfűrész, sarokcsiszoló, fúrógépEz a feladatkör neked való, ha talpraesett vagy és nyitott természetű. A munka sokrétű, változatos feladatokon fogsz dolgozni.Van tapasztalatod alumínium profilok darabolásában és összeszerelésében.Jártas vagy a LED világítás szerelésében