Regulatory Affairs Asszisztens

Ceva sante animale - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Az alábbi feladatok várnak ráda Törzskönyvezési részleg dokumentumaival kapcsolatos összes adminisztratív tevékenység és feladat hatékony fájlrendszerezésedokumentumok szállításának és átadásának adminisztrációja a belső, illetve külső osztályok számárabelső és külső szerződések koordinálása, valamint minden jogi osztály által felállított szerződés követése érvényesítés, aláírások kezelése és dokumentálásakapcsolattartás a beszállítókkal, beszerzések kezelése az árajánlattól a jóváhagyásokig és átvételignapirend tervezés és csapatmenedzsment, beleértve a komplex napirendek kezelését, meghívók küldését és a válaszok követésétrendezvények, konferenciák, a részleg meetingjei, csapatépítő tevékenységek, tréningek teljes szervezése, beleértve a logisztika kezelését és együttműködést belső és külső csapatokkalaktív szerepvállalás a globális események előkészítésében és bemutatásában, valamint a kapcsolattartás a globális törzskönyvezési közösség szervezeteivelrészleg tárgyalásai és egyéb megbeszélések előkészítése, teremfoglalások kezelése, és vendégek fogadásaa Törzskönyvezés részlegi tárgyalótermének karbantartása és foglalásainak kezelésea részleg létesítményeinek, beleértve a konyhát és a mosdót, kezelése és menedzsmentjeutazási támogatás biztosítása:
felelősség a külső és belső események utazásának szervezéséért, az utazási ügynökségekkel való kapcsolattartás a repülőjegyek, szállodák és közlekedési vállalatok pl. Taxi tekintetében, external látogatások koordinálása, vízumkérelmek kezelésekommunikációs anyagok előkészítése minden szeminárium, találkozó és tréning esetébena Törzskönyvezési részleg operatív feladatainak koordinálása, például a takarítás és karbantartás felügyelete, takarítási szolgáltatások rendelése és munkarendek követése a létesítmények karbantartása érdekébenaz újonnan érkező munkatársak belépésének koordinálása, valamint az IT és technikai problémák jelentésetámogatás az anyagok és felszerelések készletkezelésében, adminisztratív koordinációban és selejtezésbenszámlakezelés az belső irányelveknek megfelelően, rendszeres társasági tevékenység szervezése a tagok részérea belső rendszerekben való részvétel a törzskönyvezési részleg nevében, valamint támogatás nyújtása a Global RA Igazgatónak, amennyiben szükségesMiért jó a csapatunk tagjának lenni? mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokatvidám és jókedvű csapat vár tégedolyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországonha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünkhosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágbanaz ebédidő a munkaidő részeTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatszkiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunkcsaládodat iskolakezdési támogatással segítjükfejlődési és tanulási lehetőséget nyújtunk egy multinacionális vállalatnálhelyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkalaz egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjukha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodraamennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárástéletkortól függetlenül minimum 25 nap alapszabadságot biztosítunkSzeretnénk olyan kollégákkal együtt dolgozni, akik...Felsőoktatási végzettséggel Bsc vagy annak megfelelő rendelkeznek magas szintű angol és magyar nyelvtudásuk van - az írott és szóbeli francia nyelv ismerete előnyt jelentpontosan és precízen végzik a munkájukat, képesség a helyzet felmérésére és a bizonyítékok alapján történő cselekvésrebetartják a feladatokat és jól priorizálják a feladatokatmagas szintű szervező- és kommunikációs készségekkel rendelkeznekmagas szintű facilitációs és számítógépes ismerteik MS Office vannakproblémamegoldó és proaktivitás jellemzinyitottak az új készségek elsajátítására és a digitalizációra, képesek több feladat párhuzamos elvégzésérevilágosan és pontosan közvetítik az információkat szóban és írásban, beleértve a szabályok és előírások értését, alkalmazását és magyarázatát, valamint az asszertív kommunikációtképesek csapatban dolgozni integritással kezelik és teljes mértékben tiszteletben tartják a bizalmas ügyeket legalább 1-3 év tapasztalattal rendelkeznek asszisztensi vagy hasonló munkakörben