Regionális Kirendeltség Vezető - Szombathely

Unix autó kft. - Szombathely
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

15 - 20 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése. Munkáltatói jogkör gyakorlójaként Te döntöd el, hogy milyen csapatot építesz.Napi munkafolyamatok irányítása az áruházban:
értékesítés, kiszállítás és raktározásKiemelten fontos feladat a Partnereinkkel való személyes kapcsolattartás.Kitűzött tervszámok teljesítése, amelyet folyamatosan nyomon tudsz követni rendszereinkbenA céges működési elvárások betartása és betartatása – ez sikerünk egyik alapja.Vezetőként adminisztratív feladataid is lesznek:
értékelések, beszámolók készítése.Kiemelkedő munkatársakkal szeretünk együtt dolgozni, és pontosan tudjuk, hogy ezért kiemelkedő béreket is kell nyújtanunk. Nálunk ez megvan!Szabad hétvégét.Felső kategóriás, céges mobiltelefont.Cégünk által forgalmazott termékekből magas vásárlási kedvezményeket.Igényes, kényelmes, teljeskörű munkaruhaszettet közel 500.000 Ft értékben, amely már az első naptól rendelkezésedre áll.Éves Brand shop termék vásárlási keretet ruházat, kiegészítők és egyéb prémium használati cikkek.Komplex betanítási programot ahhoz, hogy megfelelő tudás birtokában vágj bele a munkába.Munkáltatói jogkört.Prémium technikai eszközöket a munkavégzéshez.Tervezhető munkaidőt, heti 40 órában.Rendszeres visszajelzést.Egy dinamikus, fiatalos és sikeres csapathoz tartozhatsz.Több éves vezetői tapasztalattal rendelkezel. Előnyt jelent, ha ezt értékesítésben, logisztikában, gyártásban vagy egyéb műszaki területen szerezted.Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás, jó kapcsolatteremtő készség és határozottság jellemez.Gyakorlatiasan gondolkozol, célokra és feladatokra fókuszálsz.Képes vagy tulajdonosi és erős kereskedelmi szemlélettel gondolkodni.Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel.Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal.Autóalkatrész ismeret előny jelent, de nem feltétel.