Regionális Áruházvezető Szeged

Unix autó kft. - Szeged
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

15 – 20 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése. Munkáltatói jogkör gyakorlójaként Te döntöd el, hogy milyen csapatot építesz;
Napi munkafolyamatok irányítása az áruházban:
értékesítés, kiszállítás és raktározás;
Kiemelten fontos feladata Partnereinkkel való személyes kapcsolattartás;
Kitűzött tervszámok teljesítése, amelyet folyamatosan nyomon tudsz követni rendszereinkben;
A céges működési elvárások betartása és betartatása – ez sikerünk egyik alapja;
Vezetőként adminisztratív feladataid is lesznek:
értékelések, beszámolók készítése.Versenyképes bért, ami tapasztalattól és eredményektől függően:
havi br 850.000- 1.050.000 Ft;
Szabad hétvégét;
Felső kategóriás, céges mobiltelefont;
Cégünk által forgalmazott termékekből magas vásárlási kedvezményeket;
Igényes, kényelmes, teljeskörű munkaruhaszettet közel 500.000 Ft értékben, amely már az első naptól rendelkezésedre áll;
Éves Brand shop termék vásárlási keretet ruházat, kiegészítők és egyéb prémium használati cikkek;
Komplex betanítási programot ahhoz, hogy megfelelő tudás birtokában vágj bele a munkába;
Munkáltatói jogkört;
Prémium technikai eszközöket a munkavégzéshez;
Tervezhető munkaidőt, heti 40 órában;
Rendszeres visszajelzést.Több éves vezetői tapasztalattal rendelkezel. Előnyt jelent, ha ezt értékesítésben, logisztikában, gyártásban vagy egyéb műszaki területen szerezted;
Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás, jó kapcsolatteremtő készség és határozottság jellemez;
Gyakorlatiasan gondolkozol, célokra és feladatokra fókuszálsz;
Képes vagy tulajdonosi és erős kereskedelmi szemlélettel gondolkodni;
Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel;
Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal;
Autóalkatrész ismeret előny jelent, de nem feltétel.