Regional Sales Manager - Területi Képviselő

De dietrich process systems hungary kft. - Dunaharaszti
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

A De Dietrich Process System cégcsoport portfoliójának képviselete, kapcsolattartás a meglévő és potenciális új ügyfelekkel, kapcsolatépítés, a piac felmérése, elemzése, előrejelzések készítése.De Dietrich Process System termékek bevezetésében aktív közreműködés, a márkanév népszerűsítése partnereinknél, az ügyfélélmény növelése, tárgyalásokon, konferenciákon, kereskedelmi kiállításokon, más fórumokon való részvétel.Értékesítési és marketing programok tervezése és szervezése az értékesítési adatok és a piaci elemzések alapján.A beérkezett ajánlatkérések, kiadott ajánlatok, megrendelések nyomon követése. A piac visszajelzéseinek továbbítása a vezetőség felé.Az értékesítési és marketingtevékenységekkel kapcsolatos szükséges adminisztratív feladatok elvégzése.A területére vonatkozó pénzügyi tervezéshez szükséges információk biztosítása a management számára, költségvetések készítése és kezelése, kiadások ellenőrzése.Gyári átadáson való részvétel mind külföldön, mind pedig belföldön egyaránt.Munkavégzés egy hosszú múltra visszatekintő, nemzetközi hátterű, stabil cégnélmegbízható szervizcsapathosszú távú, megbízható, bejelentett munkalehetőségversenyképes, kiszámítható bérezésdinamikus és motiváló munkakörnyezetkedvező munkakörülményekGépészmérnök végzettség vegyipari gépész előnytárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántB kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat, utazási hajlandóságmagabiztos számítógéphasználat MS Office – Outlook, Excel, Word;
Google Sheetshatározott, magabiztos fellépésjó kommunikációs készségprecíz munkavégzésönállóságIpari beruházásokhoz kapcsolódó tapasztalat. gyógyszeripar / vegyipar területenfelsőfokú gazdasági végzettségnémet nyelvtudásÜzletfejlesztésben szerzett gyakorlat