Reggeliztető Szakács

V1 gasztronómia kft. - Budapest
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

Reggeli a'la carte ételek elkészítése.Konyhai előkészületekben segédkezés pl.:
felfőzésAz ételeink magas színvonalon, receptúra szerinti, szenvedéllyel történő elkészítése;
Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása;
Konyhai berendezések üzemeltetése és a gépek, eszközök felelősségteljes használata;
A magas higiéniai követelményrendszer betartása.Reggeli munkakezdés:
7:
00-től 15:
00-igElőrelépési és fejlődési lehetőség a cégcsoporton belül, ha bizonyítod a tehetséged és a munkához való pozitív hozzáállásod több mint 10 éttermünk várja ambiciózus vezetőit;
Éttermünk olyan nyitvatartással üzemel, hogy az estéket már családoddal, barátaiddal töltheted;
Versenyképes kereset, biztos szakmai és tulajdonosi háttér;
Kiváló munkafeltételek:
biztonságos, modern munkakörülmények és berendezésel;
Személyzeti étkezés és kávé;
Továbbképzések, inspiráló csapat;
Kedvezményes fogyasztásilehetőség;
Munkavégzés helyszíne budavári éttermünk.Te vagy a tökéletes jelölt, ha:
Reggeliztető szakácsként szereztél már tapasztalatotAzért dolgozol, hogy vendégeink nap mint nap visszatérjenek a különleges ízek és az egyedi tálalás, barátságos hangulat miatt;
Lelkesen, szorgalmasan dolgozol egy kiváló csapat részeként.Örülünk ha:
Már dolgoztál Josper grillen egy látványkonyhában, vagy van külföldi munkatapasztalatod, amit nálunk szeretnél tovább fejleszteni.