Recepciós

Melon hr technology kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Fiatalos, lendületes csapatunk, versenyképes fizetéssel és alapfizetésen felüli juttatásokkal várja új recepciós kollégáját Budapesti munkahelyre, a Prestige Fitness and Wellness-be (korábbi Oxygen Fáy)!
Ha Te is egy exkluzív helyen végeznéd a munkád, ahol igényes vendégkör jár, és ahol munkád után lehetőséget kínálunk a edzésre és kikapcsolódásra a wellness részlegünkben, akkor jelentkezz hozzánk!
Feladatok
Ügyfelek fogadása, tájékoztatása
Információk rögzítése számítógépes rendszerbe
Ügyfél igényeinek megfelelő útbaigazítás, tájékoztatás, segítségnyújtás
Problémakezelés
Elvárások
Kedves, mosolygós, bizalomkeltő személyiség
Határozott, magabiztos fellépés
Kiváló problémamegoldó képesség
Priorizálási képesség
Megbízhatóság
Előnyök
3 hetente hétvégi munkavégzés vállalása
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
Motivált, lendületes csapat
Modern exkluzív környezet
Bejelentett munkaviszony
Ingyenes Fitness-wellness lehetőség
Motiváló bérezés
Munkavégzés helye
Magyarország, 1139 Budapest, Fáy utca 45.

Jelentkezzen most a következőre:
Recepciós