Recepciós

Domhotel kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Szállodai recepciós, egyes szobafoglalási és értékesítési feladatok ellátásaFoglalások nyomon követéseVendégek érkeztetése, regisztrálása, utaztatása és tájékoztatásaSzállodai szolgáltatások ajánlása, színvonal folyamatos figyelése, annak emeléseVendégpanaszok gyors, hatékony kezeléseSzámlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok ellátásaSzállodaláncon belüli előrelépési lehetőség Accent HotelsKedvezményes szálláslehetőségek szállodaláncon belülRugalmas munkarend;
tanulási-fejlődési lehetőségFiatal, lendületes csapatVersenyképes juttatási csomagokMagabiztos angol nyelvtudás szóban és írásbanTurisztikai érdeklődésVendégorientált hozzáállás, kiváló kommunikációs képességJó problémamegoldó készségVáltott nappali és éjszakai vagy állandó éjszakai műszakbeosztás vállalásaTurisztikai végzettség és tapasztalatVidámság

Jelentkezzen most a következőre:
Recepciós