Recepciós

Worklife hungary kft. - Zánka
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Magyarország legnagyobb táboroztató cége megbízásából keresünk új pozíció betöltésére határozott időtartamra, májusi kezdéssel munkatársat az alábbi pozícióba:
Recepciós
Elvárások:
Érettségi,
Felhasználói szintű IT ismeretek,
1 év szakmai tapasztalat,
Kifogástalan megjelenés, ápoltság,
Udvarias, segítőkész magatartás,
Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
Feladatok:
Üdvözli, fogadja és érkezteti a vendégeket,
Gondoskodik a foglalások szakszerű kezeléséről,
Biztosítja a zavartalan ki- és bejelentkezéseket, valamint gondoskodik a megfelelő információszolgáltatásról,
Az Erzsébet Táborba érkező vendégeknek a pályázati program szerint előre elkészíti a karszalagokat a megfelelő színeket használva,
Biztosítja a portai be- és kijelentkezések szabályszerűségét, a számlák, bizonylatok helyességét és jogszerűségét,
Folyamatosan vezeti a vendégek számláit, fizettet és elszámol,
Rendszeres kapcsolatot tart fenn a vendégekkel, kérdéseikre válaszol, kéréseiknek igyekszik eleget tenni, ,
Megbízóról:
, Magyarország legnagyobb táboroztató cége, mely több ezer rászoruló gyermek számára nyújtanak segítő kezet, hogy társaikhoz hasonlóan ők is vakációzhassanak, részt vehessenek nyári programokon, kirándulhassanak, művelődhessenek, új élményekben gazdagodjanak
Amit kínálunk:
Teljes munkaidős, bejelentett állást, határozott időtartamra (05.01.-09.30),
Béren kívüli cafeteriajuttatást,
Útiköltség térítést,
Kedvezményes lakhatási lehetőséget a munkavégzés tartama alatt
Munkavégzés helye:
Zánka
Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "
gombra kattintva!

Jelentkezzen most a következőre:
Recepciós