Recepciós/Front-Office Associate

Barceló hungary kft. - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A Barcelo Hotel recepciósaként a következő feladatok várnak Rád- a vendégek fogadása, érkeztetése, utaztatása- be- és kicsekkolás teljes körű ügyintézése az erre szolgáló rendszerben- a vendégek szobafoglalással és programokkal kapcsolatos kérdéseinek kezelése- számlázás és pénzkezelés, és a hozzá tartozó adminisztrációs folyamatok elvégzése- kapcsolattartás a vendégekkel és teljes körű kiszolgálásuk- folyamatos kapcsolattartás a szálloda más részlegeivel rezerváció, étterem, housekeeping- mosolyogni, mosolyogni, mosolyogni!Recepciós pozíciónkban:
3 kedvező idősáv szerint alakulnak műszakjaink, mely alapján rugalmasan és Veled közösen állítjuk össze, hogy Te hogyan dolgoznál az adott héten, hónapbangyönyörű, nemzetközi szintű környezetben mozoghatsz nap mint nap, prémium vendégkörben;
Nyelvtanulást és szakmaiképzést, tréningeket szervezünk az itt dolgozóknak;
Prémium munkaruhát adunk;
Angol nyelv napi használataa szakma legjobbjai dolgoznak csapatunkban, a szállodaipar és az egyes feladatkörök működését közvetlenül tőlük tanulhatod meg ha még kevés a tapasztalatodha ügyes és elhivatott vagy, gyorsan építhetsz karriert a Barcelo csoportban itt Budapesten és nemzetközi viszonylatban is;
- affinitás - rátermettség- alkalmasság front office/szállodai recepciós munkakörre- legyél ember- és vendégszerető, szeress „szolgáltatni” és segíteni másoknak- ha probléma merül fel, ne ijesszen meg, tudd megoldani- legyél rugalmas és rátermett- angol minimum középfokú nyelvtudás- határozott megjelenés és jó kommunikációs készség- csapatszellem, motiváltság, vidámság- angolul felül további idegen nyelvek ismerete-Opera PMS rendszer ismerete-több éves releváns szakmai tapasztalat-4*-os szállodában szerzett recepciós tapasztalat-azonnali munkakezdés-rugalmas munkabeosztás elfogadása