Recepciós/Asszisztens

Alef distribution hu kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A recepció kiegyensúlyozott működésének biztosítása. Vendégek szívélyes fogadása és segítésebejövő hívások professzionális kezelésebejövő és kimenő posta, számlák kezelése, regisztrációja. Bejövő számlák szkennelése, formai ellenőrzése. Szerződések szkennelése és feltöltése a Navision programba. Megrendelések készítése Navision programon belül és a jóváhagyási folyamat menedzselésepénzügyi adminisztráció és egyszerűbb könyvelési feladatokirodaszerek, készletek biztosítása, megrendelése a szállítóktól. Frissítők, kávé, snack biztosítása a vendégek és kollégák részéreszállítókkal való kommunikációa cég adminisztratív folyamatának támogatásavizsga-adminisztrációban való részvétel, vizsgatermek előkészítése vizsgák előttszállás- és jegyfoglalás a kollégák üzleti útjaihozüzleti megbeszélések szervezése az igényeknek megfelelőena Back Office és a Pénzügyi osztály támogatása hózáráskorstabil és megbízható céges háttérérdekes és komplex feladatokkellemes munkakörnyezetvonzó bónusz csomagközépiskolai végzettségkiváló kommunikációs készség a cégen belül és a partnereinkkelbarátságos személyiségjó szervezőkészség, pontosság, precíz adminisztrációhatékony konfliktuskezelésjó csapatjátékosképes önállóan dolgoznifelelősségteljes, proaktívközépfokú kommunikáció angol nyelvendiplomarecepciós / adminisztrációs tapasztalatpénzügyi vagy könyvelési tapasztalatNavision vagy más vállalati rendszer ismerete