Recepciós-Titkárnő/Titkár

Delta-truck kft. - Pest Megye
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Fogadod az ügyfeleket, kezeled a telefonokat és az e-maileket a recepción magyar és angol nyelvenFelelsz a bejövő és kimenő postáért és annak visszakövethetőségéértIrodaszereket rendelszÜzleti utakkal kapcsolatos szállásokat és repülő jegyeket foglalszIrodai adminisztrációs feladatokat látsz elÜgyfélteret és tárgyalókat rendezetten tartodMedicover keretein belül széleskörű egészségügyi szolgáltatásokat vehetsz igénybe teljesen ingyenKönnyen megközelíthetőek vagyunk, rögtön az M0 melletti lehajtónál dolgozunkBarátságos, közvetlen csapatban dolgozol majd, összesen öten lesztek a területen.Céges telefonodat magáncélra is használhatod, ráadásul közel korlátlan mobilnettel!Minden hétvégédet szabadon élvezheted, ilyenkor nem kell dolgoznod Ne aggódj, mindenre megtanítunk, ami a feladataid elvégzéséhez kelleni fogKíváncsiak vagyunk a véleményedre. Változtass úgy, hogy hatékony legyen!Cégünknél mindig adódik új lehetőség, idővel akár más munkakörökbe is belekóstolhatszHosszú távra tervezünk, stabil munkahelyet biztosítunk neked!Munkavégzés helye és munkaidő:
Szigetszentmiklós, Leshegy utca 13. telephelyünkre keresünk munkatársat, rögtön az M0 lehajtó mellett. A munkaidőd hétköznap 8:
00-17:
00 között tart majd.Legyen legalább középfokú végzettségedNapi szinten beszélned kell majd külföldi ügyfelekkel, ezért beszélj folyékonyan angolulÉrtened kell az Excel alap függvényeihez, hiszen többnyire ebben fogsz dolgozniNe riadj vissza, ha kérdeznek tőled, vagy egy ügyfél problémával fordul hozzádLegyen tapasztalatod ügyfelek kezelésében, irodai környezetben