Recepciós-Páciens Koordinátor

Gasztroklinika egészségügyi kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Kit keresünk?olyan emberre van szükségünk, aki kedvesen és udvariasan kommunikál a páciensekkel, mindemellett precízen végzi az ehhez kapcsolódó adminisztrációt.Fontos az is, hogy magabiztosan fogadja a telefonhívásokat, akár angolul is.Számunkra a megfelelő jelölt hosszú távra tervez és jó a problémamegoldó képességene okozzon gondot az esetleges váratlan szituációk kezeléseaz is fontos, hogy segítőkész, empatikus személyiség legyen, hiszen a pácienseink elégedettségét meghatározza a csapatmunkaideális új munkatársunk egészségügyi végzettséggel vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezik. Napi feladatokminden munkanapodon elvárás a pontos érkezésaz időpontra érkezett pácienseket udvariasan fogadod és tájékoztatod őket a továbbiakrólszintén feladatod a számlázás és a fizettetés, illetve ennek pontos adminisztrációjaa céges email.-ek kezelése, a recepció rendben tartásaa recepció napi működésének proaktív biztosításaidőpontfoglalás a páciensek kérésére írásban, telefonon vagy személyesenbesegítés a call-center számáravár még rád a kapcsolattartás a rendelők munkatársaival és az orvosokkal valamint egyéb adminisztrációs munkáka munkaidő heti 30 óra, hétfőtől-péntekig 8.00-tól -14:
00.-ig vagy 14:
00.Től-20:
00.-ig Miért jelentkezz hozzánk?Mit nyújtunk mi, ha csatlakozol a csapatunkba? kellemes környezetet, a jól felszerelt, magas színvonalú és modern rendelőnkbenversenyképes bér, 2 műszakos foglalkoztatás bejelentett 30 órás határozatlan idejű munkaviszony már az első naptól, a próbaidő alatt isrugalmas munkaidő beosztás vár rád nálunk hétfőtől-péntekig váltott műszakbanszabad hétvége, ünnepnapoka pontosan érkező fizetésed mellett bónuszokra is számíthatsz munkába járás támogatásakönnyen megközelíthető munkahelyet a 3. kerületben Óbudán, vagy a 8. kerületben a Corvin negyedbennyitott és barátságos csapatunk mindenben segít a betanulás során is, nem leszel magadra hagyvaegyüttműködő, támogató, fiatalos csapat vesz körbenálunk a vezetőink ajtaja mindig nyitva áll, bátran tudsz hozzájuk fordulnia magánrendelő rendszeresen szervez munkahelyi esteket, csapatépítőketfontos számunkra, hogy jól érezd magad a munkahelyeden, ezért a jó hangulat és a finom kávé a mindennapjaink részeszámítunk rád hosszú távon ispáciens orientáltság, nagyfokú empátiatürelem, jó modor, jó megjelenésfelhasználói szintű számítógépes ismeretekkiváló kommunikációs képességektársalgási szintű angol egészségügyi végzettség, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat