Raktársegéd Pozíció Szegeden - Szabad Hétvégékkel És 1 Műszakos Munkarenddel

Trenkwalder kft - Szeged
30+ napja (11/05/2024)

munkaköri leírás

Mi vár rád?
Alapanyagok biztosítása a termelés részére, hogy minden gördülékenyen menjen.
Teherautók fel- és lerakodása, ahol minden mozdulat számít.
Készletnyilvántartás-kezelése, hogy mindig tudjuk, mi hol található.
Automata csomagológép kezelése, modern eszközökkel dolgozhatsz.
Technológiai hulladékok kezelése, a fenntarthatóság jegyében.
Raktárak tisztántartása, hiszen a rendezettség a siker kulcsa.
Elvárások / Requirements
Raktározási tapasztalat
Targoncavezetői engedély raktáros esetében, raktársegéd esetében előny
Precizitás, megbízhatóság
Előnyt jelent:
vállalatirányítási rendszer ismeret, termelőüzemben szerzett gyakorlat
Amit nyújtunk / Benefits
Hosszú távú, biztos munkahely
Teljes munkaidőben foglalkoztatunk
1 műszakos munkarendbe fogsz dolgozni tehát minden hétvégét a barátaiddal családoddal töltheted!
Kellemes, fiatalos légkör
Cafeteria juttatás az első ledolgozott hónap után
A munkavégzéshez szükséges teljes ruházatot biztosítjuk, hogy mindig készen állj a munkára
Targonca jogosítvány megszerzését biztosítjuk
Ha úgy érzed, hogy ez a pozíció neked szól, ne habozz, kattints a jelentkezés gombra. E-mailben vagy telefonon is várjuk a megkeresésed.
Kovács Norbert :
[email protected] illetve 06 20 580 76 70