Raktáros

Eco-meat kft. - Nádudvar
30+ napja (04/05/2024)

munkaköri leírás

Gépi és kézi árumozgatás üzemen belülKimenő megrendelések partnerek szerinti előkészítése, túra járatok előkészítéseÜzemből kiadott áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése, készleten lévő áruk kezelése, leltározásaÜzembe érkező alapanyagok, segédanyagok betárolása és adminisztrálásaA munkavégzéshez szükséges eszközök meglétének ellenőrzése és készleten tartásaTárolási hőmérsékletek betartása, ellenőrzéseFelelősségvállalás a használt eszközökre és üzemi berendezésekreHétfőtől péntekig tartó munkavégzésTeljes munkaidős bejelentésMunkába járás támogatásaCéges mobiltelefonMegegyezés szerinti bérezésKözépfokú végzettségÖnálló munkavégzésRaktározási területen szerzett tapasztalatPrecizitás, terhelhetőség, rátermettség, elhivatottságHajlandóság a munkavégzéshez szükséges ismeret és tudásanyag elsajátításáhozTűrő – és állóképesség a hidegben végzett fizikai munkavégzéshezÉlelmiszeriparban szerzett tapasztalatHigiéniai, élelmiszerbiztonsági, minőségbiztosítási, technológiai ismeretekÁrumozgatáshoz használt eszközök ismereteKarbantartói, alapvető műszaki ismeretek

Jelentkezzen most a következőre:
Raktáros