Raktáros

Grandvision hungary kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Raktárba érkező áru átvételeTermékek kigyűjtése, csomagolásra való előkészítéseTermékek csomagolása, szortírozásaRaktározáshoz, ill. kiadáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzéseAz összekészített áruk szállításhoz való előkészítése, kiadásaKözvetlen munkavégzés vevőszolgálattal, központi műhellyelLeltározásban való aktív részvételKulturált, tiszta munkakörnyezetet Biztos, stabil, bejelentett állást Folyamatosan fejlődő, a munkavállalói iránt elkötelezett vállalatotBarátságos, összetartó csapatotJuttatási csomag elemei:
alapbér bruttó 440.000 ft + havi teljesítmény bónusz bruttó 40.000 ft + béren kívüli juttatások pl. masszázs, dolgozói kedvezmény stb. Munkavégzésed helye:
Budapest, 9. kerület Illatos út 38.A munkaidőd:
napi 8 órás, 4 havi munkaidőkerettel, 2 műszakos munkarend délelőttös műszak 7.00-15.20, délutános műszak 11.40-20.00Középfokú iskolai végzettségetRaktári területen szerzett 2-3 év munkatapasztalatotGyors, pontos és precíz a munkavégzéstCsapatjátékos hozzáállástKölcsönös bizalmat és őszinteségetJó fizikai állóképességetTargoncás jogosítvány előny

Jelentkezzen most a következőre:
Raktáros