Raktáros

Helsa kft. - Zalaegerszeg
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A raktár napi operatív munkájának a felügyelete, raktár zavartalan működésének a biztosítása.Raktárba történő alapanyag- és készáru bevételezések, ennek adminisztrációja.Kiszállításhoz szükséges dokumentumok előkészítése, áru összekészítése, fuvarszervezés, vállalatirányítási rendszerben való adminisztráció.Termelés anyaggal való ellátása.Vámügyintézéssel kapcsolatos feladatok ellátása.A raktárkészletek helyességének biztosítása, a raktári rend fenntartása.Éves leltár, lebonyolításában való részvétel.Egyéb, a logisztika vezetőtől kapott feladatok elvégzése, munkájának a támogatása.Leendő kollégánk számára versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat biztosítunk.Széleskörű feladatok, szakmai fejlődési lehetőség.Hosszú távú, biztos munkalehetőség.Családias légkör.Szakmai elvárások:
Logisztika területén szerzett legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat.Német és/vagy angol nyelv legalább középfokú ismerete, napi szintű használat készsége.Vámügyintézéssel kapcsolatos releváns ismeretek.Felhasználói szintű informatikai ismeretek office, vállalatirányítási rendszerek felhasználó szintű ismerete.Egyéb:
Csapatjátékos hozzáállás.Folyamatorientált, proaktív, megoldást kereső gondolkodásmód.Igény és képesség a folyamatok, azok hatékonyságának a javítására.Megbízható és precíz munkavégzés.Nem okoz gondot számára, hogy részt vegyen a fizikai munkavégzésben.Vállalatirányítási rendszerek összefüggéseinek, működésének mélyebb szintű ismerete.Magasabb szintű office ismeretek elsősorban excel.Targoncavezető engedély.

Jelentkezzen most a következőre:
Raktáros